+90 216 545 91 19
info@bysergio.com.tr

Sergio 4x4lük Albümü BASIN BÜLTENİ

4x4'LÜK SERGIO!!!

 
Yurtiçi ve yurtdışı birçok müzik organizasyonunda adından başarıyla söz ettiren ve sayısız bestenin mimarı olan Sergio, dört şarkıdan oluşan ilk albümü "4x4'LÜK" ile müzik piyasasını sallamaya geliyor!
 
Şov dünyasına 1996 yılında radyo ve tv programları ile adım atan, yurtiçi ve yurtdışı organizasyonlarda aktivite ve animasyonlar hazırlayan, aynı zamanda sinema ve tiyatro alanında oyunculuk konusunda adından başarıyla söz ettiren Sergio, yılların birikimini yansıttığı albümünü türkçe pop ve rock müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.
 
Yıllardır beğeniyle dinlenen, dillere pelesenk olmuş "Kesik Çayır, Hey Onbeşli, Farfara, Ellik" türkülerini kendi tarzıyla yorumlayan ve yapmış olduğu cover'larla anonim türkülere yepyeni bir soluk kazandıran Sergio; gerek müzik tarzı, gerek dış görünümüyle Barış Manço, Cem Karaca, Ersen gibi efsanevî sanatçılarımıza benzerliğiyle dikkat çekiyor ve anadolu rock tarzını yeniden canlandırıyor.
 
Albümünün ilk klibini "Kesik Çayır" türküsüne çekecek olan Sergio, sahne şovlarına olan hakimiyetini de bu klipte sergileyecek ve hayranlarını sürprizleriyle buluşturacak.
 
Hayranlarının deyimiyle 'Oynak Rock Kralı Sergio'nun albümü  2 Ekim 2014 te Çınar Müzik etiketiyle tüm müzik marketlerde. Dinlemeyen kalmasın diye..!

© Sergio Gürlek 2014. Tüm Hakları Saklıdır.